
Modelis LG Iš Lucky Miner kalnakasyba scrypt Algoritmas su didžiausiu hashrate 11 MH/s kai sunaudojama 12W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.69 |
| Elektra | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Pelnas | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.51 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Gamintojas | Lucky Miner |
| Modelis | LG |
| Taip pat žinomas kaip | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Išleisti | May 2026 |
| Dydis | 109 x 99 x 45mm |
| svoris | 370g |
| Triukšmo lygis | 38db |
| Maitinimas | 12W |
| Sąsaja | WiFi 2.4G |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |